Drzwi Harmonijkowe Allegro

Poza sprzedażą w sklepie internetowym klaczak.com.pl, jesteśmy obecni w serwisie aukcyjnym allegro.pl. Sprzedaliśmy tam około tysiąca drzwi, a zadowoleni klienci umieścili grubo ponad pół tysiąca pozytywnych komentarzy o naszych drzwiach harmonijkowych na Allegro.
Drzwi Harmonijkowe Allegro

Nowe drzwi bez wyrywania futryn

Nowe drzwi bez wyrywania futryn Wykonujemy nowe drzwi bez wyrywania futryn. Ta usługa polega na pozostawieniu i przebudowie starej ościeżnicy oraz dorobieniu do niej nowych drzwi na wymiar. Więcej piszemy o tym na stronie www.zsk.tychy.pl.

O nas

Zakład Stolarski Klaczak działa od roku 1990. Produkujemy wyroby z litego drewna, głównie sosnowego. Są to różnego rodzaju listwy wykończeniowe, elementy ozdobne do drzwi, ościeżnice, progi oraz drzwi harmonijkowe. Niezależnie od tego zajmujemy sie również usługami związanymi z drzwiami. Przywiązujemy dużą wagę do jakości i wzornictwa naszych wyrobów. Stale je udoskonalamy tak, by zaspokoić potrzeby i wymagania naszych Klientów. Już ponad 10 lat sprzedajemy nasze drzwi harmonijkowe na Allegro. Obecnie coraz więcej drzwi wykonujemy na zamówienie, zgodnie z życzeniami klientów. Ponieważ nie wszystko potrafimy zaoferować w sklepie internetowym, zachęcamy do telefonicznego i mailowego kontaktu z nami. Więcej informacji na temat kontaktu i lokalizacji firmy znajdą Państwo w dziale kontakt.

Technologia

Znane z wysokiej jakości drzwi harmonijkowe to efekt użycia najlepszych materiałów i najnowocześniejszych technologii. Proces produkcji przebiega przez szereg rzetelnie prowadzonych faz.

Do najistotniejszych rozwiązań należą:

  • proces suszenia drewna w naszych komorach suszarnianych,
  • zastosowanie wysokiej klasy drewna, jego selekcja na poszczególnych etapach produkcji.,
  • technologia łączenia listew na mikrowczepy,
  • obróbka drewna na wielogłowicowych maszynach i specjalnych frezach,
  • klejenie drewna chemoutwardzalnym, wodoodpornym klejem klasy D4,
  • cykle lakierowania lakierem akrylowym,
  • znaczna część produkcji to robota ręczna, co nadaje naszym drzwiom unikatowy charakter.

Certyfikaty

Przez cały okres funkcjonowania firmy zdążyliśmy przetestować nasze materiały i proponujemy Państwu produkt najwyższej jakości. Nasze wyroby posiadają atest higieniczny HK/B/0324/01/2004 wydany przez Państwowy Zakład Higieny.

Galeria zdjęć